Тур До Польщі на 1 день

Республіка Польща – це мальовничі краєвиди польських воєводств, величні замки та пишні князівські маєтки, затишні бруковані вулиці та романтичні вілли, сучасні кав’ярні. Ми Вам покажемо наймальовничіші міста і села південно-східної Польщі. Ну і звичайно ж, Польща без шопінгу, це – як чумаки без солі: і у Вас буде можливість купити якісні польські продукти. Вирушаємо!

06:30 – виїзд з центра м. Львова. 06:45- зупинка на зал.вокзалі.

11:00 – орієнтовне прибуття до м. Ланьцута – адміністративного центру Ланцутського повіту Підкарпатського воєводства, який славиться своїми архітектурними особливостями забудови та збереженими середньовічними та ренесансними храмами. По праву найрозкішнішою архітектурою Ланьцута є Замок Любомирських і Потоцьких, датований 1629 – 1641 роками. Замок знаходиться у приміській парковій зоні Ланьцута, що дає змогу повністю відокремитися від міської суєти і поринути у по-справжньому королівський відпочинок. 
Тривалість – 2 год. 30 хв.
Пізній обід в кафе по маршруту (опл.додатково).

16:00 – орієнтовне прибуття до польського м. Красічин, одного з найвідоміших поселень Прикарпатського воєводства Республіки Польщі. Головною архітектурною перлиною Красічина є Красічинський замок – замково-палацовий комплекс, ренесансна пам’ятка архітектури Польщі середини 16 ст. Сучасний Красічинський замок-бастея – це живий музей, на території якого щорічно проводяться лицарські турніри, різноманітні кіно- та музичні фестивалі, мистецькі виставки та тимчасові фото-експозиції. 
Тривалість відвідування 1 год.

По можливості**,  заїзд у м. Перемишль – повітовий центр Підкарпатського воєводства, один з найдавніших центрів Галичини.
 Тривалість оглядової екскурсії – до 1 год.

Вільний час на закупи ТК “Tesco”, 2 год.
20:00 –  виїзд до м. Львова
00:00 – орієнтовне прибуття до м. Львова.

Вартість туру: 550 грн/ос.

У вартість входить:
-транспортне обслуговування (автобус/мікроавтобус);
-туристичний супровід  гідом-ексурсоводом по маршруту та супровід музейним гідом в замку Ланьцут;
-групова страхівка для громадян України .

У вартість не входить:
-вхідні квитки по маршруту (замок в Ланьцуті і замок в Красічині – дор/діти до 12 років -35/25 зл/ос. );
-харчування (комплексний обід – орієнтовно 15 зл/ос);
-додаткові витрати (сувеніри, шопінг).

** За умови швидкого перетину кордону та за наявності вільного часу заїзд в м. Перемишль для огляду старої частини міста.

!!! Для участі у турі необхідно мати з собою: діючу Шенгенську візу, страхівку, злоті для вхідних квитків, обіду  та особистих витрат, воду та перекус в автобусі!!!

Замовити тур

Ваше ім'я:


Адреса email:


Телефон:
Турфірма "Аратта-Тур"

Тел.: (097) 239 32 02
        (096) 05 07 096
         (067) 928 13 45
Тел./факс: (032)222 22 76
e-mail: aratta-tour@i.ua
Ліц. АВ № 566043 від 01.10.2010

м. Львів, вул. Щирецька, 36 ТЦ "Галичина", поверх 3